cariere.jpg

Suntem o firmă modernă și vă oferim, pe lângă produse de calitate, și oportunități de angajare!

  • MECANIC AUTO
generictwocolumn_55f.resizeViewPort.noScale.jpg

Cerinte:
Experienta in domeniu: minim 3 ani, de preferat in grupul VW;
Permis de conducere categoria B; categoria A reprezinta avantaj;
Competenta in executarea lucrarilor complexe de mecanica ;
Experienta in folosirea echipamentului de diagnosticare VAS constituie avantaj;
Experienta in folosirea echipamentului de geometrie auto constituie avantaj;
Seriozitate, responsabilitate, stabilitate;
Eficienta si productivitate;

Descrierea jobului:

Responsabilitati:
Preia lucrarile de la seful de atelier;
Executa lucrarile de mecanica conform standardelor de marca;
Verifica si raspunde de calitatea lucrarilor efectuate;
Foloseste cu grija si exploateaza corect echipamentul si utilajele de lucru;
Respecta normele de disciplina , ordine interioara si de protectie a muncii;

Beneficii:
Mediu de lucru profesional, la standard de reprezentanta ;
Sistem de pregatire profesionala continua;
Pachet salarial atractiv, format din salariu de baza si bonus de performanta.

Iti place sa lucrezi in echipa? Iti doresti un mediu de lucru provocator dar orientat spre rezultate?
Poti veni si tu in echipa Metrotehnica!
Trimite un CV si o Scrisore de intentie la adresa de e-mail : info@metrotehnica.ro sau prin fax la nr. (021) 457 09 09.

Aplicatiile tale vor fi strict confidentiale. Numai candidatii selectati vor fi contactati.

ALATURA-TE ECHIPEI NOASTRE!